Neohodnoceno

Dámský prstýnek z minerálů - Tyrkys 2mm, Howlit 3mm

Tyrkys –kámen štěstí, amulet cestovatelů, klid 

Howlit- harmonie, klid, trpělivost, ztišení

 


 - Průměr minerálních korálků: 2 a 3 mm, broušené korálky.

Doplňující korálky - nerezová ocel, pletené korálky stříbro. 

K objednávce prstýnků mi vždy do poznámky, prosím, uveďte obvod prstu dokola, jestli prstýnek se Howlitem nebo celý z Tyrkysu  a jaký doplňující koráleky si budete přát.

Cena 165,-/kus.

Děkuji

 

 

Skladem
Kód: 487
299 Kč –44 % 165 Kč
Kategorie: Prstýnky
Minerální kámen: Howlit, Tyrkys
Přívěšek: Korálek z nerezové oceli, pletený ze Stříbra
Znamení: Blíženec, Rak, Váhy, Střelec, Vodnář
Barva: Bílá, Modrá, Světlý, Modrozelená
Dámský prstýnek z minerálů -  Tyrkys 2mm, Howlit 3mm
Akce Novinka
299 Kč –44 %

 

Tyrkys – je posvátný ochranný kámen. Kámen štěstí, amulet cestovatelů. Přináší radost a bohatství. Působí proti depresím a vyčerpání. Přináší vnitřní klid. Zvyšuje intuici. Neutralizuje elektromagnetický smog. Podporuje romantickou lásku. vyrovnává mužskou a ženskou energii. Vhodný pro detoxikaci a zánětům. Reguluje kyselost organismu. Posiluje zrak a harmonizuje meridiány.

 

Howlit - je to kámen klidu a trpělivosti. Je výborný k utišení naší mysli při meditaci a nespavosti, pokud je naše mysl příliš aktivní. Pomáhá nám k rychlejšímu a silnějšímu napojení s duchovními dimenzemi a vyšší moudrostí. Pomáhá nám k odpuštění a přijetí sama sebe. Otvírá nám třetí oko a umožňuje cestovat v minulých životech a vzpomínkách. Uklidňuje naše emoce, potlačuje vztek a zlost. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Je skvělý pro léčení zubů a kostí. Přináší úlevu při migrénách, hojí křečové žíly.

 

Zpět do obchodu