Vážení zákazníci, z důvodu dovolené od 6.6. 2024 do 9.6.2024 budou objednávky odbaveny až od 10.6.2024.

Energetické čištění a nabíjení náramků

 

 

Náramky Rézi jsou Vaše osobní náramky, které k vám jednak spoustu energie vyzařují, ale samozřejmě také jak pozitivní, tak i negativní energie pohlcují. Proto je potřeba náramky čistit a nabíjet.

 

Četnost čištění a nabíjení doporučuji dělat dle vlastní intuice, pocitu a nálady. 

 

Náramky nedoporučuji nikomu půjčovat a pokud možno by Vám na ně neměli cizí lidé sahat, vkládají do nich totiž svoji vlastní energii a minerání kameny si tuto energii pamatují a vstřebávají ji.

 

 

Čištění:

Nejjběžnější způsob jak kameny očistit, je nechat je chvilku pod tekoucí vodou nebo například, tak jak to dělám já, vyhledat čistou pramenící studánku a očistit je tam. Dále se používá tzv. vykuřování, kdy za pomocí vykuřovadel, které zakoupíte ve specializovaných prodejnách, necháte náramky projít dýmem např. ze sušené šalvěje, která má čistící účinky a pohlcuje negativní energii. 

 

Nabíjení:

 Nabíjí se při měsíčním nebo slunečním světle (spíš někde ve stínu). Za mě je ideální vždy při úplňku náramek umístit tam, kde na něj bude zářit měsíc. Úplněk čistí i záležitosti v nás, které již nepotřebujeme a brzdí nás na naši životní cestě.

 

 

 

 

Zpět do obchodu