Energetické čištění a nabíjení náramků

 

 

Náramky Rézi jsou Vaše osobní náramky, které k vám jednak spoustu energie vyzařují, ale samozřejmě také jak pozitivní, tak i negativní energie pohlcují. Proto je potřeba náramky čistit a nabíjet.

 

Četnost čištění a nabíjení doporučuji dělat dle vlastní intuice, pocitu a nálady. 

 

Náramky nedoporučuji nikomu půjčovat a pokud možno by Vám na ně neměli cizí lidé sahat, vkládají do nich totiž svoji vlastní energii a minerání kameny si tuto energii pamatují a vstřebávají ji.

 

 

Čištění:

Nejjběžnější způsob jak kameny očistit, je nechat je chvilku pod tekoucí vodou nebo například, tak jak to dělám já, vyhledat čistou pramenící studánku a očistit je tam. Dále se používá tzv. vykuřování, kdy za pomocí vykuřovadel, které zakoupíte ve specializovaných prodejnách, necháte náramky projít dýmem např. ze sušené šalvěje, která má čistící účinky a pohlcuje negativní energii. 

 

Nabíjení:

 Nabíjí se při měsíčním nebo slunečním světle (spíš někde ve stínu). Za mě je ideální vždy při úplňku náramek umístit tam, kde na něj bude zářit měsíc. Úplněk čistí i záležitosti v nás, které již nepotřebujeme a brzdí nás na naši životní cestě.

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení