Vážení zákazníci, z důvodu dovolené od 6.6. 2024 do 9.6.2024 budou objednávky odbaveny až od 10.6.2024.
Neohodnoceno

Dámský prstýnek z minerálů - Růženín 2,3 , Růžové Tygří oko / Rubín 4 mm

Růženín – láska, vášeň, energie

Tygří oko  -odvaha nachází vnitřní zdroje, talisman, intuice, koncetrace a rozhodnost

Rubín - láska, vášeň, energie

 

 
 - Průměr minerálních korálků: 2,3 mm, broušené korálky

Broušené korálky - doplňující korálky - nerezová ocel, stříbro

Do poznámky, prosím, uveďte obvod prstu dokola, jestli prostřední minerál Rubín nebo Tygří oko a jaké doplňující korálky.

Cena 185,-/kus.

Děkuji

 

Skladem
Kód: 455
299 Kč –38 % 185 Kč
Kategorie: Prstýnky
Minerální kámen: Růženín, Tygří oko, Rubín
Přívěšek: Korálek z nerozové oceli
Znamení: Štír, Beran, Býk, Blíženec, Rak, Lev, Panna, Váhy
Barva: Růžová, Světlý
Dámský prstýnek z minerálů - Růženín 2,3 , Růžové Tygří oko / Rubín 4 mm
Akce Novinka
299 Kč –38 %

Růženín je to kámen sebelásky a lásky. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své sny a touhy. Uvolňuje naše srdce.Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť.

Tygří oko -kámen používaný ve formě ochranného talismanu. Je to projektivní kámen. Svoji zemskou energií pomáhá uzemnit. Dodává sílu a energii. Zlepšuje náladu a chuť do života. Přitahuje bohatství a hojnost. Podporuje uznání vlastní hodnoty, sebedůvěry a potlačuje závislosti na druhých lidech. Výrazně zlepšuje naše smysly. Usnadňuje rozhodování. Udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang. Léčí žaludek, žlučník a játra. Výborný při nachlazení. Používá se na problémy s pohybovým aparátem a podporuje hubnutí. Chrání nás před duševními poruchami a depresemi. Ničí viry a bakterie. Léčí zrak. Uzdravuje rozmnožovací orgány. 

Rubín  - kámen hluboké lásky a vášně. Umocňuje milostný prožitek. Je to dárce životní energie. Láska k životu. Podněcuje v nás pozitivní přístup k životu, správné nastavení mysli. Podporuje motivaci a odvahu jít si za svými svými sny. Zahání strach a smutek. Harmonizuje činnost srdeční čakry. Kámen bohatství. Léčí střeva a posiluje imunitu.  

 

 

Zpět do obchodu