Vážení zákazníci, z důvodu dovolené od 6.6. 2024 do 9.6.2024 budou objednávky odbaveny až od 10.6.2024.
Neohodnoceno

Záložky do knížky - Turmalín, Křišťál, 4 mm

Turmalín –ochrana, sebedůvěra, nezávislost, vitalita, klid, eliminuje negativní emoce, uvolňuje napětí

Křišťál - kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a nejúčinnější léčivý krystal. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje a odblokován negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám k soustředění a pomáhá nám se spojením s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. Při meditace eliminuje všechny rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy.

 

 
 - Průměr minerálních korálků: 4 mm

Broušené korálky. 

 

Skladem
Kód: 462
299 Kč –46 % 159 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Minerální kámen: Křišťál, Turmalín
Znamení: Štír, Blíženec, Rak, Lev, Váhy, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Barva: Tmavý, Světlý, Multicolor
Záložky do knížky - Turmalín, Křišťál, 4 mm
Akce Novinka
299 Kč –46 %

Turmalín – kámen ochrany, klidu, vitality a radosti. Zbavuje nás stresu a navozuje klid. Pomocník při důležitých životních rozhodnutí. Odstraňuje nefunkční vzorce a blokády. Je to šamanský kámen, který zajišťoval ochranu během posvátných obřadů. Zajišťuje ochranu i pro náš domov. Proti bolestem všeho druhu, čistič vody. Celkové nastolení rovnováhy tělesných energií. Turmalín je považován za nepohyblivou živou bytost.

Křišťál –kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a nejúčinnější léčivý krystal. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje a odblokován negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám k soustředění a pomáhá nám se spojením s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. Při meditace eliminuje všechny rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy.

Jak často odkládáme své sny? 

Je to úplně jedno, jestli se jedná o to, začít cvičit, jezdit na kole, chodit tančit, malovat..... a nebo konečně začít podnikat, cestovat, stát se zpěvačkou...

Příští rok, příští měsíc, příští týden....začnu!!

Začni teď hned.

Tyto záložky byly vytvořeny proto, aby nám každý den připomněly, že sny se mají uskutečnit a jediný limit jsi ty sám (záložky jsou oboustranné).

Minerály, které jsou součástí Křišťál a Turmalín - ochraní a podpoří Vaše sny.  

Křišťál 8 kuliček - číslo letošního roku 2+0+2+4=8, Turmalín 17 kuliček, v Tarotu značí Šťastnou hvězdu - jsi pod ochranou a také v součtu je symbol 8.

Záložky se mohou použít do knížek, diářů, osobních sešitů.... do čehokoli.

I ty jsi připomínej každý den s touto záložkou, jak jsou tvé sny důležité. 

Zpět do obchodu