Vážení zákazníci od 17.7. - 26.7. dovolená, Vaše objednávky budou odbaveny od 27.7. 2024. S pozdravem Vaše Rézi
Neohodnoceno

Dámský náhrdelník z minerálů - Turmalín, Granát, Hematit, SAHASRARA

Turmalín –ochrana, sebedůvěra, nezávislost, vitalita, klid, eliminuje negativní emoce, uvolňuje napětí

Granát – energie, regenerace, vášeň a radost

Hematit-ochrana, posiluje mysl, životní síla, čistič krve

SAHASRARA

 
 - Průměr minerálních korálků: 3 a 4mm

 

Broušené korálky.

Skladem
Kód: 393
999 Kč –24 % 750 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Minerální kámen: Hematit, Turmalín, Granát
Přívěšek: SAHASRARA
Znamení: Štír, Beran, Blíženec, Rak, Lev, Váhy, Kozoroh, Ryby
Barva: Černá, Bílá, Modrá, Zelená, Růžová, Tmavý, Světlý, Stříbrná, Hnědá
Dámský náhrdelník z minerálů - Turmalín, Granát, Hematit, SAHASRARA
Akce Novinka
999 Kč –24 %

Turmalín kámen ochrany, klidu, vitality a radosti. Zbavuje nás stresu a navozuje klid. Pomocník při důležitých životních rozhodnutí. Odstraňuje nefunkční vzorce a blokády. Je to šamanský kámen, který zajišťoval ochranu během posvátných obřadů. Zajišťuje ochranu i pro náš domov. Proti bolestem všeho druhu, čistič vody. Celkové nastolení rovnováhy tělesných energií. Turmalín je považován za nepohyblivou živou bytost.

Granát –  je to velmi silný kámen, který zajišťuje velké množství energie. Udržuje organismus v rovnováze. Bourá zastaralé myšlenkové vzorce. Přináší sebedůvěru a odvahu. Používá se jako amulet ochrany. Dokáže svého majitele varovat před hrozícím nebezpečím. Podněcuje sexuální energii. Povznáší lásku a oddanost. Regeneruje celé tělo. Blahodárně působí na srdce, léčí záda, páteř a buněčné problémy.

Hematit - má silné ochranné účinky. Dostává tělo do harmonie. Je to silný kámen, který nám pomáhá objevit ukrytou vnitřní energii, zabraňuje vstupu negativní energie do naší aury, čímž zajišťuje rovnováhu. Pomáhá k uzemňování, je to základní kámen zemské energie. Podporuje rozhodnost a aktivitu. Je velmi aktivní na duševní rovině, zvyšuje sebevědomí a spolehlivost. Dodává odvahu pro splnění našich přání. Je to kámen mysli a zlepšuje naši paměť. Ochraňuje před zlými myšlenkami. Hematit je velmi spojen s krví. Reguluje, posiluje a čistí krev, podporuje tvorbu červených krvinek. Pomáhá při léčení úzkosti a nespavosti, léčí křečové žíly. Je výborný na regeneraci a eliminuje stavy bolesti. Posiluje účinky jiných polodrahokamů.

 

Zpět do obchodu