Neohodnoceno

Dámský náhrdelník z minerálů - Křišťál, Apatit, Akvamarín, 3,5 mm

Apatit  – inspirace, komunikace, sebedůvěra

Křišťál – ochrana, harmonie, síla, léčení 

Akvamarín - sebevyjádření, odvaha, štěstí, klid, emocionální uzdravení

Korálek ze stříbra, vedle něj umístěny z každé strany zirkony.

 
 - Průměr minerálních korálků: 3,5 mm

Broušené korálky, obvod náhrdelníku je 40 cm, na přání lze upravit.  

Prosím uvést do poznámky. 

 

Skladem
Kód: 484
999 Kč –30 % 699 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Minerální kámen: Křišťál, Akvamarín, Apatit
Přívěšek: Korálek ze stříbra
Znamení: Blíženec, Lev, Panna, Váhy, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Barva: Bílá, Modrá, Světlý, Modrozelená
Dámský náhrdelník z minerálů - Křišťál, Apatit, Akvamarín, 3,5 mm
Akce Novinka
999 Kč –30 %

Apatit – je krystal, který symbolizuje inspiraci, motivaci a jasné myšlení. Má povzbuzující energii a pomáhá podporovat komunikaci a sebedůvěru. Tento kámen také podporuje tvorbu a rozvoj kreativních myšlenek. Navozuje vnitřní klid. Spojení s vyšším já. 

Křišťál kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a jeden z nejúčinnějších minerálů. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje, odblokovává negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám ke soustředění. Umožňuje spojení s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. při meditaci eliminuje rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy.

Akvamarín – čistí krční čakru a tím zablokovanou komunikaci. Symbolizuje odvahu. Je to kámen klidu a štěstí. Velmi dobře čistí energii, pomáhá emocionálnímu uzdravení. Přináší klidný pocit harmonie i v partnerských vztazích. Akvamarín symbolizuje vše, co je spojeno s mořem. Jméno Akvamarín je odvozeno z latinského aqua marine = mořská voda. Podporuje léčbu horních cest dýchacích, sliznice a plic. Léčí astma a sennou rýmu. Prospěšně působí na zuby, oči, čelisti a žaludek. 

Zpět do obchodu