Neohodnoceno

Dámský náhrdelník z minerálů - Kříšťál 3 mm, Akvamarín 3 mm, přívěšek z modrého Achátu

Křišťál - ochrana, harmonie, síla, léčení

Akvamarín – komunikace, klid, štěstí

Achát – rovnováha, síla, stabilita a klid

Přívěšek z modrého Achátu


 - Průměr minerálních korálků: 3  mm

Broušené korálky.

Skladem
Kód: 473
999 Kč –20 % 799 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Minerální kámen: Akvamarín, Achát, Krišťál
Přívěšek: Přívěšek z Achátu
Znamení: Štír, Býk, Blíženec, Lev, Panna, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Barva: Modrá, Zlatá, Světlý
Dámský náhrdelník z minerálů - Kříšťál 3 mm, Akvamarín 3 mm, přívěšek z modrého Achátu
Akce Novinka
999 Kč –20 %

Křišťál  kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a jeden z nejúčinnějších minerálů. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje, odblokovává negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám ke soustředění. Umožňuje spojení s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. při meditaci eliminuje rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy.  

Akvamarín  čistí krční čakru a tím zablokovanou komunikaci. Symbolizuje odvahu. Je to kámen klidu a štěstí. Velmi dobře čistí energii, pomáhá emocionálnímu uzdravení. Přináší klidný pocit harmonie i v partnerských vztazích. Akvamarín symbolizuje vše, co je spojeno s mořem. Jméno Akvamarín je odvozeno z latinského aqua marine = mořská voda. Podporuje léčbu horních cest dýchacích, sliznice a plic. Léčí astma a sennou rýmu. Prospěšně působí na zuby, oči, čelisti a žaludek.

Achát – je kámen rovnováhy a síly. Symbolizuje ochranu, harmonii a přináší stabilitu do života. Jeho energetické vlastnosti podporují fyzickou i emocionální rovnováhu, pomáhá odstraňovat negativitu a posiluje spojení s přírodou. Achát je také považován za kámen stability a klidu, který může přivést pozitivní energii do prostoru, kde se nachází. 

 

 

Zpět do obchodu