Vážení zákazníci, z důvodu dovolené od 6.6. 2024 do 9.6.2024 budou objednávky odbaveny až od 10.6.2024.
Neohodnoceno

Dámský náhrdelník z minerálů - Kříšťál 3 mm, Turmalín 4mm, přívěšek z růžového Achátu

Křišťál - ochrana, harmonie, síla, léčení

Turmalín – ochrana, sebedůvěra, nezávislost, vitalita, klid, eliminuje negativní emoce, uvolňuje napětí

Achát – rovnováha, síla, stabilita a klid

Přívěšek z růžového Achátu


 - Průměr minerálních korálků: 3 a 4 mm

Broušené korálky.

Skladem
Kód: 394
999 Kč –20 % 799 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Minerální kámen: Turmalín, Achát, Krišťál
Přívěšek: Přívěšek z Achátu
Znamení: Štír, Býk, Blíženec, Lev, Panna, Váhy, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Barva: Růžová, Zlatá, Světlý
Dámský náhrdelník z minerálů - Kříšťál 3 mm, Turmalín 4mm, přívěšek z růžového Achátu
Akce Novinka
999 Kč –20 %

Křišťál  kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a jeden z nejúčinnějších minerálů. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje, odblokovává negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám ke soustředění. Umožňuje spojení s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. při meditaci eliminuje rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy.  

Turamlín  kámen ochrany, klidu, vitality a radosti. Zbavuje nás stresu a navozuje klid. Pomocník při důležitých životních rozhodnutí. Odstraňuje nefunkční vzorce a blokády. Je to šamanský kámen, který zajišťoval ochranu během posvátných obřadů. Zajišťuje ochranu i pro náš domov. Proti bolestem všeho druhu, čistič vody. Celkové nastolení rovnováhy tělesných energií. Turmalín je považován za nepohyblivou živou bytost. 

Achát – je kámen rovnováhy a síly. Symbolizuje ochranu, harmonii a přináší stabilitu do života. Jeho energetické vlastnosti podporují fyzickou i emocionální rovnováhu, pomáhá odstraňovat negativitu a posiluje spojení s přírodou. Achát je také považován za kámen stability a klidu, který může přivést pozitivní energii do prostoru, kde se nachází. 

 

 

Zpět do obchodu