Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Růženín Madagaskar, Křišťál, Howlit, Srdce se zirkony, SEBELÁSKA

Růženín – sebeláska, láska, krása, zdraví

Křišťálochrana, harmonie, síla, léčení

Howlit – harmonie, uvolnění, klid

Srdce - láska, odvaha, statečnost

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 65
549 Kč –23 % 420 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Minerální kámen: Růženín, Křišťál, Howlit
Přívěšek: Srdce
Znamení: Štír, Býk, Blíženec, Rak, Lev, Váhy, Kozoroh
Barva: Bílá, Růžová, Světlý
7CA54AEA 919F 4C0D 9AE2 5161CEDE48C0
Akce Novinka
549 Kč –23 %

Růženín - je to kámen lásky a především sebelásky. Umění přijímat se takové, jací jsme. Vše je dokonalé již nyní. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost. a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své city a touhy. Uvolňuje naše srdce. Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce a stimuluje činnost srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť. 

Howlit - je to kámen trpělivosti a klidu. Je výborný k utišení naší mysli při meditaci, pokud je naše mysl příliš aktivní. Pomáhá nám k rychlejšímu a silnějšímu napojení s duchovními dimenzemi a vyšší moudrostí. Pomáhá nám k odpuštění a přijetí sama sebe. Otvírá třetí oko a umožňuje nám cestovat v minulých životech a vzpomínkách. Uklidňuje naše emoce, potlačuje vztek a zlost. Udržuje rovnováhu vápníku v těle. Je skvělý pro léčení zubů a kostí. Přináší úlevu při migrénách, hojí křečové žíly. 

 

Křišťál – je kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a jeden z nejúčinnějších minerálů. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje, odblokovává negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám ke soustředění. Umožňuje spojení s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. při meditaci eliminuje rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy. 

 

 

Zpět do obchodu