Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Přírodní Nefrit, Růženín, Praskaný křišťál, Shambalový korálek

Kříšťál – dokonalost, nabíjí novou energií, univerzální čistič na cokoli
Nefrit – detoxikační a léčivé účinky především ledviny a nadledvinky, dodává odvahu, uklidňuje napětí, posiluje rozhodnost

Růženín – láska, zdraví a krása, léčí všechny bolesti srdce, vede k sebepřijetí a naplnění

Shambalový korálek dodává  kouzlo šperku

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 134
449 Kč –22 % 349 Kč
Dámský náramek z minerálů - Přírodní Nefrit, Růženín, Praskaný křišťál, Shambalový korálek
Novinka
449 Kč –22 %

Křištál – kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a nejúčinnější léčivý krystal. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje a odblokován negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám k soustředění a pomáhá nám se spojením s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. Při meditace eliminuje všechny rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy.

 

Nefrit – kámen přinášející lásku, sílu a ochranu. Je to kámen odvahy, rozhodnutí a léčení. Mírní psychické potíže. Léčí žal a smutek, pomáhá tělu do rovnováhy, odstraňuje agresivitu. Má detoxikační účinky. Má velmi příznivé účinky na močové ústrojí a ledviny. Udržuje srdce, stimuluje jeho funkci. Podporuje zažívání. Má regenerační schopnosti.

 

Růženín- je to kámen lásky. Je symbolem krásy Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost a silnou sexuální fantazii, pomáhá nám projevit své city a touhy. Je symbolem krásy. Uvolňuje naše srdce a učí ho opět k přijetí a důvěře, pokud není otevřené, nebo bylo zraněno.  Vede nás k odpuštění především sobě a i druhým lidem. Vede nás k sebelásce a posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstupu z komfortní zony. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám.  Odstraňuje pocit viny. Má detoxikací účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce a stimuluje činnost srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť.