Neohodnoceno

Dámský náhrdelník z minerálů - Růženín, Měsíční kámen, 4 mm, MERKABA

Růženín - sebeláska, láska, krása, zdraví

Měsíční kámen - spojení s duší, duchovní schopnosti, nové začátky

MERKABA - vyjádření " posvátné geometrie ". Merkaba je v překladu z Hebrejštiny - vůz. Vozidlo, které nás dopraví do vyššího stavu vědomí. přechod mezi různými dimenzemi. Merkaba se skládá ze tří slov MER - světlo, KA - duch, duše, BA - tělo v realitě, život. Naše duše vytváří Merkabu. Symbol Merkaby - hvězdný čtyřstěn = dvě trojúhelníkové pyramidy propojené do sebe. Propojení ženského a mužského principu. Jinu a Jangu. Spojení Země s nebem. Merkaba uvádí do rovnováhy mysl, tělo i srdce. Vyrovnává energetické pole, čakry a dráhy. Úžasnou funkcí Merkaby je její programování. Vložením své vize a záměru, následně slouží jako energetický urychlovač k dosažení snů a vizí. Zesiluje sílu myšlenek. Merkaba urychluje celkově duchovní růst.


 - Průměr minerálních korálků: 4 mm

Broušené korálky.

Skladem
Kód: 388
999 Kč –27 % 720 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Minerální kámen: Růženín, Měsíční kámen
Přívěšek: Merkaba
Znamení: Býk, Blíženec, Rak, Váhy, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Barva: Bílá, Růžová, Světlý
4EA4095E 0353 47F1 ACDF 02932795A107
Akce Novinka
999 Kč –27 %

 

Růženín  je to kámen lásky a především sebelásky. Umění přijímat se takové, jací jsme. Vše je dokonalé již nyní. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost. a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své city a touhy. Uvolňuje naše srdce. Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce a stimuluje činnost srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť. esu, uklidňuje bušení srdce v nepříjemných situacích. Astma a respirační potíže.

Měsíční kámen  zvýšení duchovních schopností. Rozvíjí věštecké schopnosti. Umění přijímat duševních darů. Měsíční kámen pomáhá při nespavosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Přitahuje lásku. Řeší problémy mezi milenci. Zesiluje intuici, empatii a vnitřní sílu. Kámen osudu a nových začátků. Udržuje v rovnováze hormonální systém. Pomáhá při problémech s kůží a vlasy. Snižuje menstruační bolesti. Detoxikuje a podporuje funkci jater. Výborný při těhotenství a mateřství.

 

 

Zpět do obchodu