Neohodnoceno

Dámský náhrdelník z minerálů - Růženín, Kříšťál, Hematit, 4 mm, Hexagon z Růženínu

Růženín – sebeláska, láska, krása, zdraví

Křišťál – ochrana, harmonie, síla, léčení 

Hematit-ochrana, posiluje mysl, životní síla, čistič krve

Hexagon z Růženínu.

 
 - Průměr minerálních korálků: 4 mm

Broušené korálky 4 mm.

 

Skladem
Kód: 415
1 199 Kč –33 % 799 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Minerální kámen: Hematit, Růženín, Křišťál, Jadeit
Přívěšek: HEXAGON
Znamení: Štír, Beran, Býk, Blíženec, Lev, Váhy, Kozoroh, Vodnář
Barva: Bílá, Růžová, Světlý
Dámský náhrdelník z minerálů - Růženín, Kříšťál, Hematit, 4 mm, Hexagon z Růženínu
Akce Novinka
1 199 Kč –33 %

Růženín– je to kámen lásky a především sebelásky. Umění přijímat se takové, jací jsme. Vše je dokonalé již nyní. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost. a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své city a touhy. Uvolňuje naše srdce. Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce a stimuluje činnost srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť.

Křišťál kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a jeden z nejúčinnějších minerálů. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje, odblokovává negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám ke soustředění. Umožňuje spojení s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. při meditaci eliminuje rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy.

Hematit – má silné ochranné účinky. Dostává tělo do harmonie. Je to silný kámen, který nám pomáhá objevit ukrytou vnitřní energii, zabraňuje vstupu negativní energie do naší aury, čímž zajišťuje rovnováhu. Pomáhá k uzemňování, je to základní kámen zemské energie. Podporuje rozhodnost a aktivitu. Je velmi aktivní na duševní rovině, zvyšuje sebevědomí a spolehlivost. Dodává odvahu pro splnění našich přání. Je to kámen mysli a zlepšuje naši paměť. Ochraňuje před zlými myšlenkami. Hematit je velmi spojen s krví. Reguluje, posiluje a čistí krev, podporuje tvorbu červených krvinek. Pomáhá při léčení úzkosti a nespavosti, léčí křečové žíly. Je výborný na regeneraci a eliminuje stavy bolesti. Posiluje účinky jiných polodrahokamů.

 

Zpět do obchodu