Neohodnoceno

Dámský náhrdelník z minerálů - Morganit, Růženín, Měsíční kámen, 4 mm, SAHASRARA

Morganit – soucit, citová harmonie

Růženín - sebeláska, láska, krása, zdraví

Měsíční kámen - spojení s duší, duchovní schopnosti, nové začátky

Sahasrara - symbol 7. čakry, temenní čakra označována také jako korunní čakra. Napojení na vyšší vědomí, Vesmír. Napojení na univerzální životní sílu. Spojení se vším s jednotou.


 - Průměr minerálních korálků: 4 mm

Broušené korálky.

Skladem
Kód: 394
999 Kč –30 % 699 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Minerální kámen: Růženín, Měsíční kámen, Morganit
Přívěšek: SAHASRARA
Znamení: Býk, Blíženec, Rak, Váhy, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Barva: Bílá, Modrá, Zelená, Růžová, Světlý
Dámský náhrdelník z minerálů - Morganit, Růženín, Měsíční kámen, 4 mm, SAHASRARA
Akce Novinka
999 Kč –30 %

Morganit nebo-li " růžový smaragd". Je to kámen božské lásky, soucitu, bezpodmínečné lásky, radosti a klidu. Harmonizuje city spojené s láskou, probouzí vnitřní sílu. Otvírá naše vědomí, cítit soulad celku, jehož jsme součástí. Rozvíjí soucit především k sobě samým, ale i okolí. Podporuje ženskou energii lásky, sounáležitosti a vzájemné pochopení s partnerem. Výborný proti stresu, uklidňuje bušení srdce v nepříjemných situacích. Astma a respirační potíže.

Růženín  je to kámen lásky a především sebelásky. Umění přijímat se takové, jací jsme. Vše je dokonalé již nyní. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost. a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své city a touhy. Uvolňuje naše srdce. Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce a stimuluje činnost srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť. esu, uklidňuje bušení srdce v nepříjemných situacích. Astma a respirační potíže.

Měsíční kámen  zvýšení duchovních schopností. Rozvíjí věštecké schopnosti. Umění přijímat duševních darů. Měsíční kámen pomáhá při nespavosti. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií. Přitahuje lásku. Řeší problémy mezi milenci. Zesiluje intuici, empatii a vnitřní sílu. Kámen osudu a nových začátků. Udržuje v rovnováze hormonální systém. Pomáhá při problémech s kůží a vlasy. Snižuje menstruační bolesti. Detoxikuje a podporuje funkci jater. Výborný při těhotenství a mateřství.