Neohodnoceno

Dámský náhrdelník z minerálů - Jaspis 3 mm, Ametyst, Turmalín 4mm, Titanium Aura KRYSTAL

Jaspis - opora, pomoc, uzemnění, štěstí

Ametyst –ochrana, duchovní poznání, léčení, intuice

 Turmalín – ochrana, sebedůvěra, nezávislost, vitalita, klid, eliminuje negativní emoce, uvolňuje napětí

Titanium Aura KRYSTAL


 - Průměr minerálních korálků: 3 a 4 mm

Broušené korálky.

Skladem
Kód: 394
999 Kč –25 % 750 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Minerální kámen: Jaspis, Ametyst, Turmalín
Přívěšek: Titanium Aura KRYSTAL
Znamení: Štír, Beran, Rak, Panna, Váhy, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Barva: Modrá, Růžová, Zlatá, Světlý, Fialová
Dámský náhrdelník z minerálů - Jaspis 3 mm, Ametyst, Turmalín 4mm, Titanium Aura KRYSTAL
Akce Novinka
999 Kč –25 %

Jaspis kámen opory a pomoci. Kámen štěstí, zdraví a krásy. Silná uzemňující funkce. Dostává všechny úrovně do rovnováhy jak duševní, citovou i tělesnou. Pomáhá při řešení konfliktů. Rozvíjí organizační schopnosti. Vede nás k toleranci a trpělivosti. Chrání před zlobou a nenávistí. Podporuje chuť k jídlu, používá se u poruch s příjmem potravy. Potlačuje nevolnost při těhotenství.  Podporuje imunitní systém.  

Ametyst  kámen uchování střízlivé mysli, čistoty a ducha. Vede nás k vyššímu duchovnímu poznání, k lásce a pokoře. Je to jeden z nejspirituálnějších kamenům, umožňuje nám spojení se skutečnou podstatou člověka. Probouzí v nás napojení k naší intuici. Rozvíjí inspiraci a tvořivost. Zpracovává smutek a lítost. Čistí negativní energii. Má silnou ochrannou sílu. Uvolňuje napětí, léčí bolest hlavy, čistí krev, posiluje imunitní systém. Používá se při potížích trávícího traktu, zvýšení nízkého krevního tlaku a při cukrovce. 

Turmalín kámen ochrany, klidu, vitality a radosti. Zbavuje nás stresu a navozuje klid. Pomocník při důležitých životních rozhodnutí. Odstraňuje nefunkční vzorce a blokády. Je to šamanský kámen, který zajišťoval ochranu během posvátných obřadů. Zajišťuje ochranu i pro náš domov. Proti bolestem všeho druhu, čistič vody. Celkové nastolení rovnováhy tělesných energií. Turmalín je považován za nepohyblivou živou bytost.

 

 

Zpět do obchodu