Neohodnoceno

Dámský náhrdelník z minerálů - Granát, Turmalín, Tygří oko, 4 mm, SAHASRARA

Granát –energie, regenerace, vášeň a radost

Tygří oko -  odvaha nachází vnitřní zdroje, talisman, intuice, koncetrace a rozhodnost  

Turmalín – ochrana, sebedůvěra, nezávislost, vitalita, klid, eliminuje negativní emoce, uvolňuje napětí

SAHASRARA - symbol 7. čakry, temenní čakra označována také jako korunní čakra. Napojení na vyšší vědomí, Vesmír. Napojení na univerzální životní sílu. Spojení se vším s jednotou.

 
 - Průměr minerálních korálků: 4 mm

 

Skladem
Kód: 422
999 Kč –25 % 750 Kč
Kategorie: Náhrdelníky
Minerální kámen: Granát
Přívěšek: Andělská křídla
Znamení: Štír, Beran, Blíženec, Lev, Panna, Váhy, Kozoroh, Vodnář, Ryby
Barva: Černá, Červená, Zelená, Růžová, Tmavý
Dámský náhrdelník z minerálů - Granát, Turmalín, Tygří oko, 4 mm, SAHASRARA
Akce Novinka
999 Kč –25 %

Granát –  je to velmi silný kámen, který zajišťuje velké množství energie. Udržuje organismus v rovnováze. Bourá zastaralé myšlenkové vzorce. Přináší sebedůvěru a odvahu. Používá se jako amulet ochrany. Dokáže svého majitele varovat před hrozícím nebezpečím. Podněcuje sexuální energii. Povznáší lásku a oddanost. Regeneruje celé tělo. Blahodárně působí na srdce, léčí záda, páteř a buněčné problémy.

Tygří oko –kámen používaný ve formě ochranného talismanu. Je to projektivní kámen. Svoji zemskou energií pomáhá uzemnit. Dodává sílu a energii. Zlepšuje náladu a chuť do života. Přitahuje bohatství a hojnost. Podporuje uznání vlastní hodnoty, sebedůvěry a potlačuje závislosti na druhých lidech. Výrazně zlepšuje naše smysly. Usnadňuje rozhodování. Udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang. Léčí žaludek, žlučník a játra. Výborný při nachlazení. Používá se na problémy s pohybovým aparátem a podporuje hubnutí. Chrání nás před duševními poruchami a depresemi. Ničí viry a bakterie. Léčí zrak. Uzdravuje rozmnožovací orgány. 

Turmalín – kámen ochrany, klidu, vitality a radosti. Zbavuje nás stresu a navozuje klid. Pomocník při důležitých životních rozhodnutí. Odstraňuje nefunkční vzorce a blokády. Je to šamanský kámen, který zajišťoval ochranu během posvátných obřadů. Zajišťuje ochranu i pro náš domov. Proti bolestem všeho druhu, čistič vody. Celkové nastolení rovnováhy tělesných energií. Turmalín je považován za nepohyblivou živou bytost.

Zpět do obchodu