Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Tygří Jaspis, Růženín, Hematit, Shambalový korálek

Hematit – ochrana, posiluje mysl, životní síla, čistič krve
Jaspis – čistič organismu, povzbuzuje sexuální energii, posiluje imunitní systém, plodnost

Růženín – láska, zdraví a krása, léčí všechny bolesti srdce, vede k sebepřijetí a naplnění

Shambalový korálek dodává  kouzlo šperku. 

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 170
449 Kč –22 % 349 Kč
Dámský náramek z minerálů - Tygří Jaspis, Růženín, Hematit, Shambalový korálek
Novinka
449 Kč –22 %

Hematit – má silné ochranné účinky. Dostává tělo do harmonie. Je to silný kámen, který nám pomáhá objevit ukrytou vnitřní energii, zabraňuje vstupu negativní energie do naší aury, čímž zajišťuje rovnováhu. Pomáhá k uzemňování, je to základní kámen zemské energie. Podporuje rozhodnost a aktivitu. Je velmi aktivní na duševní rovině, zvyšuje sebevědomí a spolehlivost. Dodává odvahu pro splnění našich přání. Je to kámen mysli a zlepšuje naši paměť. Ochraňuje před zlými myšlenkami. Hematit je velmi spojen s krví. Reguluje, posiluje a čistí krev, podporuje tvorbu červených krvinek. Pomáhá při léčení úzkosti a nespavosti, léčí křečové žíly. Je výborný na regeneraci a eliminuje stavy bolesti. Posiluje účinky jiných polodrahokamů.

 

Jaspis  - kámen opory a pomoci. Kámen štěstí, zdraví a krásy. Silná uzemňující funkce. Dostává všechny úrovně do rovnováhy jak duševní, citovou i tělesnou. Pomáhá při řešení konfliktů. Je ochranným kamenem před duševními a fyzickými riziky. Rozvíjí organizační schopnosti. Vede nás k toleranci a trpělivosti. Chrání před zlobou a nenávistí. Podporuje chuť k jídlu, používá se u poruchách s příjmem potravy. Potlačuje nevolnosti v těhotenství. Léčí nepravidelnost menstruačního cyklu i neplodnost. Zastavuje krvácení. Podporuje imunitní systém.

 

Růženín- je to kámen lásky. Je symbolem krásy Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost a silnou sexuální fantazii, pomáhá nám projevit své city a touhy. Je symbolem krásy. Uvolňuje naše srdce a učí ho opět k přijetí a důvěře, pokud není otevřené, nebo bylo zraněno.  Vede nás k odpuštění především sobě a i druhým lidem. Vede nás k sebelásce a posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstupu z komfortní zony. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám.  Odstraňuje pocit viny. Má detoxikací účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce a stimuluje činnost srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť.