Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Turmalín, Safír, Růženín, 4mm, Srdce RoseGold se zirkony, set dvou náramků

Turmalín ochrana, sebedůvěra, nezávislost, vitalita, klid, eliminuje negativní emoce, uvolňuje napětí
Safír  – moudrost, koncentrace

Růženín – láska, sebeláska, krása, zdraví 

Srdce – láska, odvaha, statečnost 

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 4 mm

SET DVOU NÁRAMKŮ

Skladem
Kód: 197
899 Kč –27 % 650 Kč
AB7954E0 F512 49C1 86E4 4625A8860B1A
Akce Novinka
899 Kč –27 %

Růženín je to kámen sebelásky a lásky. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své sny a touhy. Uvolňuje naše srdce.Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť.

 

Turmalín  kámen ochrany, klidu, vitality a radosti. Zbavuje nás stresu a navozuje klid. Pomocník při důležitých životních rozhodnutí. Odstraňuje nefunkční vzorce a blokády. Je to šamanský kámen, který zajišťoval ochranu během posvátných obřadů. Zajišťuje ochranu i pro náš domov. Proti bolestem všeho druhu, čistič vody. Celkové nastolení rovnováhy tělesných energií. Turmalín je považován za nepohyblivou živou bytost.

 

Safír  – kámen moudrosti a koncentrace. Vede nás ke správnému rozhodnutí, brzdí naše ukvapené reakce. Velmi vhodný pro meditaci, uklidňuje naši mysl od nežádoucích myšlenek. Podporuje klidný spánek. Jeho velmi silné duchovní vlastnosti vedou k moudrosti a víře. Je symbolem duchovní očisty. Účinný při léčbě čaker, modrý safír především krční - sebevyjádření. Ochraňuje lásku a věrnost. Přitahuje prosperitu a bohatství. Používá se při léčbě štítné žlázy, na krevní poruchy. Detoxikuje organismus. 
Zpět do obchodu