Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Turmalín, Safír, Růženín, 4mm, Srdce RoseGold se zirkony, set dvou náramků

Turmalín ochrana, sebedůvěra, nezávislost, vitalita, klid, eliminuje negativní emoce, uvolňuje napětí
Safír  – moudrost, koncentrace

Růženín – láska, sebeláska, krása, zdraví 

Srdce – láska, odvaha, statečnost 

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 4 mm

SET DVOU NÁRAMKŮ

Skladem
Kód: 197
899 Kč –28 % 650 Kč
AB7954E0 F512 49C1 86E4 4625A8860B1A
Novinka
899 Kč –28 %

Růženín je to kámen sebelásky a lásky. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své sny a touhy. Uvolňuje naše srdce.Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť.

 

Turmalín  kámen ochrany, klidu, vitality a radosti. Zbavuje nás stresu a navozuje klid. Pomocník při důležitých životních rozhodnutí. Odstraňuje nefunkční vzorce a blokády. Je to šamanský kámen, který zajišťoval ochranu během posvátných obřadů. Zajišťuje ochranu i pro náš domov. Proti bolestem všeho druhu, čistič vody. Celkové nastolení rovnováhy tělesných energií. Turmalín je považován za nepohyblivou živou bytost.

 

Safír  – kámen moudrosti a koncentrace. Vede nás ke správnému rozhodnutí, brzdí naše ukvapené reakce. Velmi vhodný pro meditaci, uklidňuje naši mysl od nežádoucích myšlenek. Podporuje klidný spánek. Jeho velmi silné duchovní vlastnosti vedou k moudrosti a víře. Je symbolem duchovní očisty. Účinný při léčbě čaker, modrý safír především krční - sebevyjádření. Ochraňuje lásku a věrnost. Přitahuje prosperitu a bohatství. Používá se při léčbě štítné žlázy, na krevní poruchy. Detoxikuje organismus. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení