Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Říční perla 7mm, Rubín,Tygří oko, Růženín, 4 mm, Rose Gold korálky

Říční perly – ženskost

Růženín - sebeláska, láska, krása, zdraví

Tygří oko -  odvaha nachází vnitřní zdroje, talisman, intuice, koncetrace a rozhodnost  

Rubín  – láska, vášeň, energie

Korálky Rose Gold

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 4 mm

 

Skladem
Kód: 451
699 Kč –37 % 440 Kč
Dámský náramek z minerálů - Říční perla 7mm, Rubín,Tygří oko, Růženín, 4 mm, Rose Gold korálky
Akce Novinka
699 Kč –37 %

Říční perly –symbol ženskosti, zdraví a štěstí. Perly stejně jako minerály mají svoji specifickou energii, význam i duši. Symbolizují ženu jako BOHYNI. Pomáhají na cestě sebelásky, vlastní hodnoty a sebevědomí. Přivolávají štěstí, ochraňují nás a lepší naše zdraví.

Rubín - kámen hluboké lásky a vášně. Umocňuje milostný prožitek. Je to dárce životní energie. Láska k životu. Podněcuje v nás pozitivní přístup k životu, správné nastavení mysli. Podporuje motivaci a odvahu jít si za svými svými sny. Zahání strach a smutek. Harmonizuje činnost srdeční čakry. Kámen bohatství. Léčí střeva a posiluje imunitu.  

Tygří oko –kámen používaný ve formě ochranného talismanu. Je to projektivní kámen. Svoji zemskou energií pomáhá uzemnit. Dodává sílu a energii. Zlepšuje náladu a chuť do života. Přitahuje bohatství a hojnost. Podporuje uznání vlastní hodnoty, sebedůvěry a potlačuje závislosti na druhých lidech. Výrazně zlepšuje naše smysly. Usnadňuje rozhodování. Udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang. Léčí žaludek, žlučník a játra. Výborný při nachlazení. Používá se na problémy s pohybovým aparátem a podporuje hubnutí. Chrání nás před duševními poruchami a depresemi. Ničí viry a bakterie. Léčí zrak. Uzdravuje rozmnožovací orgány. 

 

Růženín  je to kámen lásky a především sebelásky. Umění přijímat se takové, jací jsme. Vše je dokonalé již nyní. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost. a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své city a touhy. Uvolňuje naše srdce. Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce a stimuluje činnost srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť. esu, uklidňuje bušení srdce v nepříjemných situacích. Astma a respirační potíže.

 

Zpět do obchodu