Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Říční perla 7mm, Rubín,Tygří oko, Spinel, 4 mm, Rose Gold korálky

Říční perly – ženskost

Spinelsebevědomí, vnitřní síla, energie 

Tygří oko -  odvaha nachází vnitřní zdroje, talisman, intuice, koncetrace a rozhodnost  

Rubín  – láska, vášeň, energie

Korálky Rose Gold

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 4 mm

 

Skladem
Kód: 149
699 Kč –37 % 440 Kč
Dámský náramek z minerálů - Říční perla 7mm, Rubín,Tygří oko, Spinel, 4 mm, Rose Gold korálky
Akce Novinka
699 Kč –37 %

Říční perly –symbol ženskosti, zdraví a štěstí. Perly stejně jako minerály mají svoji specifickou energii, význam i duši. Symbolizují ženu jako BOHYNI. Pomáhají na cestě sebelásky, vlastní hodnoty a sebevědomí. Přivolávají štěstí, ochraňují nás a lepší naše zdraví.

Rubín - kámen hluboké lásky a vášně. Umocňuje milostný prožitek. Je to dárce životní energie. Láska k životu. Podněcuje v nás pozitivní přístup k životu, správné nastavení mysli. Podporuje motivaci a odvahu jít si za svými svými sny. Zahání strach a smutek. Harmonizuje činnost srdeční čakry. Kámen bohatství. Léčí střeva a posiluje imunitu.  

Tygří oko –kámen používaný ve formě ochranného talismanu. Je to projektivní kámen. Svoji zemskou energií pomáhá uzemnit. Dodává sílu a energii. Zlepšuje náladu a chuť do života. Přitahuje bohatství a hojnost. Podporuje uznání vlastní hodnoty, sebedůvěry a potlačuje závislosti na druhých lidech. Výrazně zlepšuje naše smysly. Usnadňuje rozhodování. Udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang. Léčí žaludek, žlučník a játra. Výborný při nachlazení. Používá se na problémy s pohybovým aparátem a podporuje hubnutí. Chrání nás před duševními poruchami a depresemi. Ničí viry a bakterie. Léčí zrak. Uzdravuje rozmnožovací orgány. 

 

Spinel podporuje zdravé sebevědomí, umocňuje vnitřní duševní sílu. Výrazně podporuje náš potenciál na naši správné životní cestě. Je to výborný ochranný kámen. Pomáhá nám vyřešit zmatky uvnitř nás, zachovává jasnost. Talisman pro přivolání hojnosti. Dodává nám energii, zbavuje nás vyčerpání a negativní energie. Rozvíjí fantazii.

 

Zpět do obchodu