Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Opál, Růženín, Spinel, 4 mm, Anděl se zirkony

Spinel sebevědomí, vnitřní síla, energie

Opál – víra v život 

Růženín – sebeláska, láska, krása, zdraví

Anděl - ochrana, čistota, nevinnost, osvícení

 - Průměr  náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit)

 - Průměr minerálních korálků: 4 mm

Broušené korálky

 

Skladem
Kód: 336
599 Kč –30 % 420 Kč
Dámský náramek z minerálů -  Opál, Růženín, Spinel, 4 mm, Anděl se zirkony
Akce Novinka
599 Kč –30 %

Spinel – podporuje zdravé sebevědomí, umocňuje vnitřní duševní sílu. Výrazně podporuje náš potenciál na naši správné životní cestě. Je to výborný ochranný kámen. Pomáhá nám vyřešit zmatky uvnitř nás, zachovává jasnost. Talisman pro přivolání hojnosti. Dodává nám energii, zbavuje nás vyčerpání a negativní energie. Rozvíjí fantazii.

Opál víra v život. Je spojován s láskou, vášní a touhou. Probouzí v nás kreativitu, nadšení, radost, duševní i mystické vize. Osvobozuje naši vnitřní krásu a osobní charakter. Je kamenem naděje, úspěchu a štětí. Řadí se mezi kameny "kameny bohů". Vytváří svazek mezi vědomím a podvědomím. Mění již zastaralé vzorce, které nás brzdí. Léčí emocionální vypětí a dodává potřebnou energii. Pomáhá při porodu. Čistí ledviny a krev.i.

Růženín je to kámen sebelásky a lásky. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své sny a touhy. Uvolňuje naše srdce.Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť.

 

Zpět do obchodu