Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Krajinový Jaspis, Howlit, Malajský a Oceánový Nefrit, Andělské křídlo

Howlit – zklidnění, proti nespavosti, výborný při meditaci, přitahuje peníze, dlouhověkost
Jaspis – čistič organismu, povzbuzuje sexuální energii, posiluje imunitní systém, plodnost

Nefrit – detoxikační a léčivé účinky především ledviny a nadledvinky, dodává odvahu, uklidňuje napětí, posiluje rozhodnost

Andělská křídla – ochrana, zbožnost, láska a čistota

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm

 

Skladem
Kód: 258
449 Kč –22 % 349 Kč
Dámský náramek z minerálů - Krajinový Jaspis, Howlit, Malajský a Oceánový Nefrit, Andělské křídlo
Novinka
449 Kč –22 %

Howlit – je to kámen klidu a trpělivosti. Je výborný k utišení naší mysli při meditaci a nespavosti, pokud je naše mysl příliš aktivní. Pomáhá nám k rychlejšímu a silnějšímu napojení s duchovními dimenzemi a vyšší moudrostí. Pomáhá nám k odpuštění  a přijetí sama sebe. Otvírá nám třetí oko a umožňuje nám cestovat v minulých životech a vzpomínkách. Uklidňuje naše emoce, potlačuje vztek a zlost. Udržuje stejně jako magnezit rovnováhu vápníku v těle. Je skvělý pro léčení zubů a kostí. Přináší úlevu při migrénách, hojí křečové žíly.

 

Jaspis  - kámen opory a pomoci. Kámen štěstí, zdraví a krásy. Silná uzemňující funkce. Dostává všechny úrovně do rovnováhy jak duševní, citovou i tělesnou. Pomáhá při řešení konfliktů. Je ochranným kamenem před duševními a fyzickými riziky. Rozvíjí organizační schopnosti. Vede nás k toleranci a trpělivosti. Chrání před zlobou a nenávistí. Podporuje chuť k jídlu, používá se u poruchách s příjmem potravy. Potlačuje nevolnosti v těhotenství. Léčí nepravidelnost menstruačního cyklu i neplodnost. Zastavuje krvácení. Podporuje imunitní systém.

 

Nefrit – kámen přinášející lásku, sílu a ochranu. Je to kámen odvahy, rozhodnutí a léčení. Mírní psychické potíže. Léčí žal a smutek, pomáhá tělu do rovnováhy, odstraňuje agresivitu. Má detoxikační účinky. Má velmi příznivé účinky na močové ústrojí a ledviny. Udržuje srdce, stimuluje jeho funkci. Podporuje zažívání. Má regenerační schopnosti.