Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Jadeit, Růženín, Rodonit, Nekonečno

Jadeit – harmonie, čistota, klid, vyrovnanost, přátelství  
Růženín  – láska, sebeláska, krása, zdraví 

Rodonit citová rovnováha, uzemnění, seběvědomí, sjednocení protikladu

JNekonečno  

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 191
499 Kč –16 % 420 Kč
Dámský náramek z minerálů - Jadeit, Růženín, Rodonit, Nekonečno
Novinka
499 Kč –16 %

Jadeit charakterizuje čistotu, harmonii, vyrovnanost, štěstí a klid. Uvolňuje negativní emoce a vnáší do naší mysli klid a harmonii. Již od pradávna je tento kámen považován za "kámen snů", pomáhá nám získat moudrost při rozjímání. Stabilizuje naši osobnost. Prodlužuje život, chrání nás před nebezpečím a nehodami. Harmonizuje nefunkční vztahy, vnáší do nich lásku a porozumění. Dodává nám energii pro prosperující záležitosti v pracovní oblasti. Léčí ledviny, močový měchýř a slezinu. Podporuje činnost srdce. Má skvělé detoxikační účinky, odvádí z těla jedovaté látky. Uzdravuje kosterní a buněčný systém. léčí slezinu. Používá se problémy s pohybovým aparátem především na kyčle. 

 

Růženín – jje to kámen sebelásky a lásky. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své sny a touhy. Uvolňuje naše srdce.Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť.

 

Rodonitje to kámen sjednocování protikladu. Pomáhá nám řešit konflikty. Podporuje toleranci a pochopení. Kámen sebedůvěry, působí proti strachu a stresu. Pomáhá nám pochopit vlastní chyby. Dodává schopnost odpouštět. Zvyšuje osobní potenciál, pomáhá dosáhnout vytčených cílů. Podporuje činnost srdce a krevní oběh, centrální nervovou soustavu a plodnost.
Zpět do obchodu