Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Jadeit, Růženín, Rodonit, Křišťál, Srdce se zirkony

Růženín – láska, sebeláska, krása, zdraví
Rodonit citová rovnováha, uzemnění, seběvědomí, sjednocení protikladu
Jadeit harmonie, čistota, klid, vyrovnanost, přátelství  

Křišťál ochrana, harmonie, síla, léčení 

Srdce  – láska, odvaha, statečnost

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 234
499 Kč –16 % 420 Kč
Dámský náramek z minerálů - Jadeit, Růženín, Rodonit, Křišťál, Srdce se zirkony
Novinka
499 Kč –16 %

Růženín je to kámen sebelásky a lásky. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své sny a touhy. Uvolňuje naše srdce.Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť.

 

Rodonit je to kámen sjednocování protikladu. Pomáhá nám řešit konflikty. Podporuje toleranci a pochopení. Kámen sebedůvěry, působí proti strachu a stresu. Pomáhá nám pochopit vlastní chyby. Dodává schopnost odpouštět. Zvyšuje osobní potenciál, pomáhá dosáhnout vytčených cílů. Podporuje činnost srdce a krevní oběh, centrální nervovou soustavu a plodnost.

 

Jadeit -charakterizuje čistotu, harmonii, vyrovnanost, štěstí a klid. Uvolňuje negativní emoce a vnáší do naší mysli klid a harmonii. Již od pradávna je tento kámen považován za "kámen snů", pomáhá nám získat moudrost při rozjímání. Stabilizuje naši osobnost. Prodlužuje život, chrání nás před nebezpečím a nehodami. Harmonizuje nefunkční vztahy, vnáší do nich lásku a porozumění. Dodává nám energii pro prosperující záležitosti v pracovní oblasti. Léčí ledviny, močový měchýř a slezinu. Podporuje činnost srdce. Má skvělé detoxikační účinky, odvádí z těla jedovaté látky. Uzdravuje kosterní a buněčný systém. léčí slezinu. Používá se problémy s pohybovým aparátem především na kyčle. 

 

Křišťál kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a nejúčinnější léčivý krystal. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje a odblokován negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám k soustředění a pomáhá nám se spojením s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. Při meditace eliminuje všechny rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení