Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Jadeit, Růženín, Rodonit, Křišťál, Srdce se zirkony

Růženín – láska, sebeláska, krása, zdraví
Rodonit citová rovnováha, uzemnění, seběvědomí, sjednocení protikladu
Jadeit harmonie, čistota, klid, vyrovnanost, přátelství  

Křišťál ochrana, harmonie, síla, léčení 

Srdce  – láska, odvaha, statečnost

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 234
499 Kč –16 % 420 Kč
Dámský náramek z minerálů - Jadeit, Růženín, Rodonit, Křišťál, Srdce se zirkony
Novinka
499 Kč –16 %

Růženín je to kámen sebelásky a lásky. Je symbolem krásy. Má uklidňující účinky. Růženín aktivuje smyslnost a silnou sexuální fantazii. Pomáhá nám projevit své sny a touhy. Uvolňuje naše srdce.Vede nás k odpuštění, především sobě, ale i druhým lidem. Posiluje empatii. Aktivuje tvořivost a výstup z komfortní zóny. Dodává odvahu a energii k potřebným změnám. Odstraňuje pocit viny. Má detoxikační účinky, odplavuje škodlivé látky z těla. Je aktivní u chorob srdce. Zklidňuje popáleniny a hojí puchýře. Působí jako elixír na pleť.

 

Rodonit je to kámen sjednocování protikladu. Pomáhá nám řešit konflikty. Podporuje toleranci a pochopení. Kámen sebedůvěry, působí proti strachu a stresu. Pomáhá nám pochopit vlastní chyby. Dodává schopnost odpouštět. Zvyšuje osobní potenciál, pomáhá dosáhnout vytčených cílů. Podporuje činnost srdce a krevní oběh, centrální nervovou soustavu a plodnost.

 

Jadeit -charakterizuje čistotu, harmonii, vyrovnanost, štěstí a klid. Uvolňuje negativní emoce a vnáší do naší mysli klid a harmonii. Již od pradávna je tento kámen považován za "kámen snů", pomáhá nám získat moudrost při rozjímání. Stabilizuje naši osobnost. Prodlužuje život, chrání nás před nebezpečím a nehodami. Harmonizuje nefunkční vztahy, vnáší do nich lásku a porozumění. Dodává nám energii pro prosperující záležitosti v pracovní oblasti. Léčí ledviny, močový měchýř a slezinu. Podporuje činnost srdce. Má skvělé detoxikační účinky, odvádí z těla jedovaté látky. Uzdravuje kosterní a buněčný systém. léčí slezinu. Používá se problémy s pohybovým aparátem především na kyčle. 

 

Křišťál kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a nejúčinnější léčivý krystal. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje a odblokován negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám k soustředění a pomáhá nám se spojením s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. Při meditace eliminuje všechny rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy.
Zpět do obchodu