Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Howlit, Malachit, Malajský Nefrit, Andělské křídlo

Howlit – zklidnění, proti nespavosti, výborný při meditaci, přitahuje peníze, dlouhověkost
Malachit – harmonizuje celý organismus, léčí srdce, astma, hojnost a vnitřní bohatství

Nefrit – detoxikační a léčivé účinky především ledviny a nadledvinky, dodává odvahu, uklidňuje napětí, posiluje rozhodnost

Andělská křídla – ochrana, zbožnost, láska a čistota

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 197
449 Kč –22 % 349 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Minerální kámen: Nefrit, Howlit, Malachit
Přívěšek: Andělské křídlo
Znamení: Štír, Býk, Rak, Váhy, Vodnář, Ryby
Barva: Bílá, Zelená, Světlý
Dámský náramek z minerálů - Howlit, Malachit, Malajský Nefrit, Andělské křídlo
Novinka
449 Kč –22 %

Howlit – je to kámen klidu a trpělivosti. Je výborný k utišení naší mysli při meditaci a nespavosti, pokud je naše mysl příliš aktivní. Pomáhá nám k rychlejšímu a silnějšímu napojení s duchovními dimenzemi a vyšší moudrostí. Pomáhá nám k odpuštění  a přijetí sama sebe. Otvírá nám třetí oko a umožňuje nám cestovat v minulých životech a vzpomínkách. Uklidňuje naše emoce, potlačuje vztek a zlost. Udržuje stejně jako magnezit rovnováhu vápníku v těle. Je skvělý pro léčení zubů a kostí. Přináší úlevu při migrénách, hojí křečové žíly.

 

Malachit – je to jeden z nejmocnější kamenů. Je to silný ochranný kámen. Odstraňuje negativní energie a pohlcuje znečisťující látky v  těle. Je to výborný detoxikační kámen. Dodává nám odvahu a sebevědomí při složitých pracovních i životních situací. Podporuje kreativitu. Umožňuje nám lépe se vcítit do druhých lidí. Zvyšuje intuici a napojení na naši duši. Pomáhá k duševnímu uzdravení,  odvádí z nás špatné zkušenosti a traumata. Léčí křeče, cukrovku,  chrání ženské orgány - jejich nerovnováhu. Aktivuje detoxikaci jater. Zklidňuje otoky, astma a epilepsii.

 

Nefrit – kámen přinášející lásku, sílu a ochranu. Je to kámen odvahy, rozhodnutí a léčení. Mírní psychické potíže. Léčí žal a smutek, pomáhá tělu do rovnováhy, odstraňuje agresivitu. Má detoxikační účinky. Má velmi příznivé účinky na močové ústrojí a ledviny. Udržuje srdce, stimuluje jeho funkci. Podporuje zažívání. Má regenerační schopnosti.