Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Hematit, Malajský Nefrit, Oceánový Nefrit, Anděllská křídla

Hematit – ochrana, posiluje mysl, životní síla, čistič krve

Nefrit – detoxikační a léčivé účinky především ledviny a nadledvinky, dodává odvahu, uklidňuje napětí, posiluje rozhodnost

Andělská křídla – ochrana, zbožnost, láska a čistota

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit)
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 324
449 Kč –22 % 349 Kč
Dámský náramek z minerálů - Hematit, Malajský Nefrit, Oceánový Nefrit, Anděllská křídla
Novinka
449 Kč –22 %

Hematit – má silné ochranné účinky. Dostává tělo do harmonie. Je to silný kámen, který nám pomáhá objevit ukrytou vnitřní energii, zabraňuje vstupu negativní energie do naší aury, čímž zajišťuje rovnováhu. Pomáhá k uzemňování, je to základní kámen zemské energie. Podporuje rozhodnost a aktivitu. Je velmi aktivní na duševní rovině, zvyšuje sebevědomí a spolehlivost. Dodává odvahu pro splnění našich přání. Je to kámen mysli a zlepšuje naši paměť. Ochraňuje před zlými myšlenkami. Hematit je velmi spojen s krví. Reguluje, posiluje a čistí krev, podporuje tvorbu červených krvinek. Pomáhá při léčení úzkosti a nespavosti, léčí křečové žíly. Je výborný na regeneraci a eliminuje stavy bolesti. Posiluje účinky jiných polodrahokamů.

Nefrit – kámen přinášející lásku, sílu a ochranu. Je to kámen odvahy, rozhodnutí a léčení. Mírní psychické potíže. Léčí žal a smutek, pomáhá tělu do rovnováhy, odstraňuje agresivitu. Má detoxikační účinky. Má velmi příznivé účinky na močové ústrojí a ledviny. Udržuje srdce, stimuluje jeho funkci. Podporuje zažívání. Má regenerační schopnosti.