Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Tygří oko, Černá láva, Onyx, Srdce z chirurgické oceli, set dvou náramků

Tygří oko –odvaha nachází vnitřní zdroje, talisman, intuice, koncetrace a rozhodnost 
Černá láva – ochranný amulet, dodávají pozitivní energii, uklidňují emoce, pomáhá při zánětech

Onyxochrana, uzemnění, sebekontrola

Srdce – láska, odvaha a statečnost 

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm

SET DVOU NÁRAMKŮ

Skladem
Kód: 237
899 Kč –31 % 620 Kč
Dámský náramek z minerálů - Tygří oko, Černá láva, Onyx, Srdce z chirurgické oceli, set dvou náramků
Novinka
899 Kč –31 %

Tygří oko kámen používaný ve formě ochranného talismanu. Je to projektivní kámen. Svoji zemskou energií pomáhá uzemnit. Dodává sílu a energii. Zlepšuje náladu a chuť do života. Přitahuje bohatství a hojnost. Podporuje uznání vlastní hodnoty, sebedůvěry a potlačuje závislosti na druhých lidech. Výrazně zlepšuje naše smysly. Usnadňuje rozhodování. Udržuje rovnováhu mezi energiemi jin a jang. Léčí žaludek, žlučník a játra. Výborný při nachlazení. Používá se na problémy s pohybovým aparátem a podporuje hubnutí. Chrání nás před duševními poruchami a depresemi. Ničí viry a bakterie. Léčí zrak. Uzdravuje rozmnožovací orgány. 

 

Černá láva – je typická jako symbol ochrany, aby energie lávového kamene proudila do našeho těla, kámen by měl být v kontaktu s pokožkou. Láva přináší stabilitu, má uklidňující účinky, dostává do rovnováhy emoce. Dodává pozitivní náboj do života a energii, ochraňuje před únavou. Je přiřazen k elementu země, napomáhá k uzemnění, je spojen s první kořenovou čakrou. Je to ochranný kámen před nemocemi a depresemi. Posiluje sexuální energii.

 

Onyxe to projektivní kámen, dodávající sílu. Je výborný proti smutku, čistí a tím odbourává deprese. Podporuje sebevědomí. Vytahuje pozitivní vlastnosti na povrch. Vede nás k přijetí sama sebe se vším, co k nám patří, všichni jsme jedineční. Aktivuje sebekontrolu a ponaučení z minulosti. Dodává nám odvahu a odstraňuje strach z neznáma. Zajišťuje oporu v obtížných životních situacích. Zlepšuje sluch a zrak. Efektivně působí na kosti, kostní dřeň, a zuby. Posiluje imunitu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení