Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Chryzokol, Malachit, Malajský Nefrit, Jin Jang

Chryzokol – vyrovnanost, klid, léčí krevní tlak, porozumění a důvěra
Malachit – harmonizuje celý organismus, léčí srdce, astma, hojnost a vnitřní bohatství

Nefrit – detoxikační a léčivé účinky především ledviny a nadledvinky, dodává odvahu, uklidňuje napětí, posiluje rozhodnost

Jin Jang - harmonie a rovnováha 

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 191
449 Kč –22 % 349 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Minerální kámen: Nefrit, Chryzokol, Malachit
Přívěšek: Jin Jang
Znamení: Štír, Býk, Rak, Váhy, Střelec, Vodnář, Ryby
Barva: Bílá, Modrá, Zelená
Dámský náramek z minerálů - Chryzokol, Malachit, Malajský Nefrit, Jin Jang
Novinka
449 Kč –22 %

Chryzokol – léčivý kámen. Je to klidný kámen, který přináší harmonii. Harmonizuje vztahy. Působí jako očistný kámen. Vede nás k vyrovnanosti a pomáhá nás udržet v harmonii při řešení složitých životních situací. Zbavuje nás strachu a nervozity. Ochraňuje nás před psychickým poškozením od druhých lidí. Napomáhá nám k odpuštění. Snižuje pocit viny, strachu a vkládá do nás pocity míru a klidu. Učí nás spojit se intuicí. Je to detoxikační kámen, jelikož čistí játra, ledviny i střeva. Posiluje správné zažívání a pomáhá bojovat s nadváhou. Aktivně působí na problémy spojené s plícemi. Okysličuje krev, reguluje hladinu inzulinu, čímž reguluje hladinu cukru v krvi. Snižuje krevní tlak.

 

Malachit – je to jeden z nejmocnější kamenů. Je to silný ochranný kámen. Odstraňuje negativní energie a pohlcuje znečisťující látky v  těle. Je to výborný detoxikační kámen. Dodává nám odvahu a sebevědomí při složitých pracovních i životních situací. Podporuje kreativitu. Umožňuje nám lépe se vcítit do druhých lidí. Zvyšuje intuici a napojení na naši duši. Pomáhá k duševnímu uzdravení,  odvádí z nás špatné zkušenosti a traumata. Léčí křeče, cukrovku,  chrání ženské orgány - jejich nerovnováhu. Aktivuje detoxikaci jater. Zklidňuje otoky, astma a epilepsii.

 

Nefrit – kámen přinášející lásku, sílu a ochranu. Je to kámen odvahy, rozhodnutí a léčení. Mírní psychické potíže. Léčí žal a smutek, pomáhá tělu do rovnováhy, odstraňuje agresivitu. Má detoxikační účinky. Má velmi příznivé účinky na močové ústrojí a ledviny. Udržuje srdce, stimuluje jeho funkci. Podporuje zažívání. Má regenerační schopnosti.