Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Černá láva, Krajinový Jaspis, Malajský a Oceánový Nefrit, Slon

Jaspis – čistič organismu, povzbuzuje sexuální energii, posiluje imunitní systém, plodnost
Láva – ochranný amulet, dodávají pozitivní energii, uklidňují emoce, pomáhá při zánětech

Nefrit – detoxikační a léčivé účinky především ledviny a nadledvinky, dodává odvahu, uklidňuje napětí, posiluje rozhodnost

Slon - moudrost, síla, moc a stěstí 

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm

 

Skladem
Kód: 252
449 Kč –22 % 349 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Minerální kámen: Nefrit, Černá láva, Jaspis
Přívěšek: Slon
Znamení: Rak, Panna, Váhy, Vodnář, Ryby
Barva: Černá, Červená, Šedá
Dámský náramek z minerálů - Černá láva, Krajinový Jaspis, Malajský a Oceánový Nefrit, Slon
Novinka
449 Kč –22 %

Jaspis  - kámen opory a pomoci. Kámen štěstí, zdraví a krásy. Silná uzemňující funkce. Dostává všechny úrovně do rovnováhy jak duševní, citovou i tělesnou. Pomáhá při řešení konfliktů. Je ochranným kamenem před duševními a fyzickými riziky. Rozvíjí organizační schopnosti. Vede nás k toleranci a trpělivosti. Chrání před zlobou a nenávistí. Podporuje chuť k jídlu, používá se u poruchách s příjmem potravy. Potlačuje nevolnosti v těhotenství. Léčí nepravidelnost menstruačního cyklu i neplodnost. Zastavuje krvácení. Podporuje imunitní systém.

 

Černá láva – je typická jako symbol ochrany, aby energie lávového kamene proudila do našeho těla, kámen by měl být v kontaktu s pokožkou. Láva přináší stabilitu, má uklidňující účinky, dostává do rovnováhy emoce. Dodává pozitivní náboj do života a energii, ochraňuje před únavou. Je přiřazen k elementu země, napomáhá k uzemnění, je spojen s první kořenovou čakrou. Je to ochranný kámen před nemocemi a depresemi. Posiluje sexuální energii.

 

Nefrit – kámen přinášející lásku, sílu a ochranu. Je to kámen odvahy, rozhodnutí a léčení. Mírní psychické potíže. Léčí žal a smutek, pomáhá tělu do rovnováhy, odstraňuje agresivitu. Má detoxikační účinky. Má velmi příznivé účinky na močové ústrojí a ledviny. Udržuje srdce, stimuluje jeho funkci. Podporuje zažívání. Má regenerační schopnosti.