Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Ametyst, Malajský Nefrit, Praskaný křišťál, Hamsa

Ametyst –  napojení na intuici, duchovní poznání, pokora
Kříšťál – dokonalost, nabíjí novou energií, univerzální čistič na cokoli

Nefrit – detoxikační a léčivé účinky především ledviny a nadledvinky, dodává odvahu, uklidňuje napětí, posiluje rozhodnost

Hamsa – „ khama“ – ruka Fatimy – ochranný amulet ve tvaru ruky, požehnání, síly a moci

 - Průměr  náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit)
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 330
449 Kč –22 % 349 Kč
Kategorie: Dámské náramky
Minerální kámen: Nefrit, Křišťál, Ametyst
Přívěšek: Hamsa
Znamení: Beran, Rak, Lev, Panna, Váhy, Střelec, Kozoroh, Vodnář
Barva: Bílá, Fialová
Dámský náramek z minerálů - Ametyst, Malajský Nefrit, Praskaný křišťál, Hamsa
Novinka
449 Kč –22 %
Ametytst – kámen uchování střízlivé mysli, čistoty a ducha. Vede nás k vyššímu duchovnímu poznání, k lásce a pokoře. Je to jeden z nejvíce nejspirituálnějších kamenů, umožňuje nám spojení se skutečnou podstatou člověka. Probouzí v nás napojení k naší intuici. Rozvíjí inspiraci a tvořivost.  Potlačuje smutek a lítost. Čistí negativní energii.  Má silnou ochrannou sílu. Uvolňuje napětí, léčí bolest hlavy, čistič krve, posiluje imunitní systém. Používá se při potížích trávicího traktu, zvýšení nízkého krevního tlaku a při cukrovce.
Křištál – kámen harmonie, síly, léčení a ochrany. Je to univerzální a nejúčinnější léčivý krystal. Chrání nás před vším zlým. Pohlcuje a odblokován negativní energie a přetváří je do harmonie. Je to nejsilnější zesilovač energie. Zajišťuje hluboké čištění naší duše. Vede nás ke sebezdokonalení. Napomáhá nám k soustředění a pomáhá nám se spojením s naší duchovní cestou, zvyšuje naše duchovní síly. Při meditace eliminuje všechny rušivé vlivy. Je vhodný pro léčení jakéhokoli problému. Posiluje imunitní systém. Tlumí bolesti hlavy.
Nefrit – kámen přinášející lásku, sílu a ochranu. Je to kámen odvahy, rozhodnutí a léčení. Mírní psychické potíže. Léčí žal a smutek, pomáhá tělu do rovnováhy, odstraňuje agresivitu. Má detoxikační účinky. Má velmi příznivé účinky na močové ústrojí a ledviny. Udržuje srdce, stimuluje jeho funkci. Podporuje zažívání. Má regenerační schopnosti.