Neohodnoceno

Dámský náramek z minerálů - Akvamarín, Howlit, Přírodní Nefrit, Květ života

Akvamarín - odvaha, klid, čištění, zahání stres a strach
Howlit – zklidnění, proti nespavosti, výborný při meditaci, přitahuje peníze, dlouhověkost

Nefrit – detoxikační a léčivé účinky především ledviny a nadledvinky, dodává odvahu, uklidňuje napětí, posiluje rozhodnost

Květ života -  posvátný symbol stvoření

 - Průměr náramku: 16 až 18 cm (na přání lze upravit) 
 - Průměr minerálních korálků: 8 mm
Skladem
Kód: 279
499 Kč –22 % 389 Kč
Dámský náramek z minerálů - Akvamarín, Howlit, Přírodní Nefrit, Květ života
Akce Novinka
499 Kč –22 %

Akvamarín – kámen symbolizující odvahu. Jeho uklidňující účinky nám pomáhají ve stresujících situacích, zachovat klidnou mysl. Zahání stres. Zlepšuje vnímavost. Filtruje informace proudící do mozku. Vede nás k odpovědnosti. Jsme tvůrci svého vlastního osudu. Podporuje nás dotahovat vše do konce. Zlepšuje zablokovanou komunikaci a vede nás k sebevyjádření. Zvyšuje vnímavost
a citlivost a intuici. Při meditaci je výborný pro navození vyššího stavu vědomí. Chrání nás před škodlivým znečištěním okolí. Uvádí čakry do rovnováhy, vytváří pro ně ochranný štít. Léčí problémy se štítnou žlázou, oteklé žlázy. Používá se na bolesti krku. Má preventivní a prospěšné účinky na uši, oči, čelisti, zuby a žaludek. Používá se také při autoimunních chorobách a mírní astma.

 

Howlit – je to kámen klidu a trpělivosti. Je výborný k utišení naší mysli při meditaci a nespavosti, pokud je naše mysl příliš aktivní. Pomáhá nám k rychlejšímu a silnějšímu napojení s duchovními dimenzemi a vyšší moudrostí. Pomáhá nám k odpuštění  a přijetí sama sebe. Otvírá nám třetí oko a umožňuje nám cestovat v minulých životech a vzpomínkách. Uklidňuje naše emoce, potlačuje vztek a zlost. Udržuje stejně jako magnezit rovnováhu vápníku v těle. Je skvělý pro léčení zubů a kostí. Přináší úlevu při migrénách, hojí křečové žíly.

 

Nefrit – kámen přinášející lásku, sílu a ochranu. Je to kámen odvahy, rozhodnutí a léčení. Mírní psychické potíže. Léčí žal a smutek, pomáhá tělu do rovnováhy, odstraňuje agresivitu. Má detoxikační účinky. Má velmi příznivé účinky na močové ústrojí a ledviny. Udržuje srdce, stimuluje jeho funkci. Podporuje zažívání. Má regenerační schopnosti.